Dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych!

Mamy w planach

 • Spływ Piaśnicą do morza, na zachód słońca

  wtorek 25 czerwca 2019

  Nie ma nic piękniejszego jak zachód słońca na plaży. Chcąc połączyć aktywny wypoczynek po całym dniu pracy, w środku tygodnia postanowiliśmy spłynąć malowniczą Piaśnicą. 6 km odcinek przepięknych meandrów wśród podmokłych Piaśnickich Łąk Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, to ciekawy kąsek na zakończenie dnia i to wcale nie w weekend, tylko w środku tygodnia. Spływ od Jeziora Żarnowieckiego po plażę zajmie nam ok.2 - 2,5 godziny. Płyniemy we wtorek, 25 czerwca.

  więcej
 • Nordic Walking, trening, wędrówka, wypoczynek

  sobota 29 czerwca 2019

  W sobotę, 29 czerwca zapraszamy na trening nordic walking. Zajęcia mają na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz aktywny wypoczynek na łonie malowniczej przyrody. Podczas naszej marszruty z kijkami poznamy prawidłowe postawy oraz ćwiczenia pozwalające ustabilizować przeróżne partie mięśni i ścięgien. Będzie to także czas na integrację oraz poznanie walorów przyrodniczych i krajoznawczych mniej znanych okolic Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wśród uczestników rozlosujemy ciekawe nagrody.

  więcej
 • Piesze wędrówki z rodziną - Aktywuj się w Gdańsku, cz.12

  niedziela 30 czerwca 2019

  Wraz z Miastem Gdańsk i Gdańskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy na cykl bezpłatnych, rodzinnych wędrówek, które odbywać się będą w niedziele wolne od handlu, w ramach programu "Aktywuj się w Gdańsku.". Dwunasta i zarazem ostatnia wędrówka przed okresem urlopowym odbędzie się 30 czerwca. Tematem przewodnim wędrówki będzie odnalezienie wałów po wczesnośredniowiecznym grodzie na cyplu Jeziora Otomińskiego. Wiąże z nim się też legenda o miłości rycerza Otomina i rusałki Odminy, którą poznamy podczas wędrówki. Ostatnią przedwakacyjną wędrówkę podsumujemy ogniskiem integracyjnym.

  więcej