Dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych!
Rodzinnie po lesie na Kaszebe Runda Kids

Rodzinnie po lesie na Kaszebe Runda Kids

5 czerwca 2019

Rodzinny Rajd Rowerowy Kaszebe Runda Kids wzbogacił program maratonu szosowego Kaszebe Runda, który odbył się w minioną niedzielę w Kościerzynie. 19,5-kilometrowa trasa zaplanowana była tak, by każde dziecko powyżej siedmiu lat mogło pokonać ją samodzielnie, a młodsze dzieci w towarzystwie rodziców bądź opiekunów - w foteliku, przyczepce bądź na sztywnym holu.

Nordic Walking po Lasach Otomińskich

Nordic Walking po Lasach Otomińskich

4 maja 2019

Grupa Rowerowa 3miasto poprowadziła trening nordic walking połączony z wędrówką krajoznawczą po Lasach Otomińskich. Zajęcia miały na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Uczestnicy zostali zapoznani z prawidłowymi postawami oraz ćwiczeniami pozwalającymi ustabilizować przeróżne partie mięśni i ścięgien. Był także czas na integrację oraz poznanie walorów przyrodniczych i krajoznawczych Nadleśnictwa Kolbudy.

Zabierz rodzinę na Kaszebe Runda Kids

Zabierz rodzinę na Kaszebe Runda Kids

24 kwietnia 2019

Kaszebe Runda Kids to wzbogacenie programu kultowego maratonu szosowego , który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w Kościerzynie. Specjalnie dla dzieci z rodzicami lub bez, po leśnych drogach i duktach, spokojnie i wygodnie. 19,5 km trasa zaplanowana jest tak, aby każde dziecko powyżej 7 lat mogło pokonać ją samodzielnie, a młodsze w towarzystwie rodziców, bądź opiekunów w foteliku lub przyczepce. Rodzice, którzy chcą uczestniczyć w maratonie, dziecko mogą powierzyć organizatorom już od godz. 8:30, a odebrać po 15. Nad uczestnikami opiekę sprawować będą doświadczeni prowadzący i zamykający grupę oraz animatorzy gier i zabaw z Grupy Rowerowej 3miasto.

Wiosenna wędrówka przez Pojezierze Kaszubskie

Wiosenna wędrówka przez Pojezierze Kaszubskie

17 kwietnia 2019

Pojezierze Kaszubskie jak nietrudno domyślić się to obszar bogaty w przepiękne akweny: jeziora, liczne rzeki, torfowiska. Tym razem odwiedziliśmy północne rejony tego malowniczego dość mocno pofałdowanego obszaru, między miejscowościami: Sianowo i Mirachowo. Na trasie naszej wędrówki zapoznaliśmy się z ochronnym obszarem bagien i torfowisk, które należą do unikatowych miejsc nie tylko w skali regionu, ale także i Polski.