Dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych!
Nordic Walking po Lasach Otomińskich

Nordic Walking po Lasach Otomińskich

4 maja 2019

Grupa Rowerowa 3miasto poprowadziła trening nordic walking połączony z wędrówką krajoznawczą po Lasach Otomińskich. Zajęcia miały na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Uczestnicy zostali zapoznani z prawidłowymi postawami oraz ćwiczeniami pozwalającymi ustabilizować przeróżne partie mięśni i ścięgien. Był także czas na integrację oraz poznanie walorów przyrodniczych i krajoznawczych Nadleśnictwa Kolbudy.

Zabierz rodzinę na Kaszebe Runda Kids

Zabierz rodzinę na Kaszebe Runda Kids

24 kwietnia 2019

Kaszebe Runda Kids to wzbogacenie programu kultowego maratonu szosowego , który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w Kościerzynie. Specjalnie dla dzieci z rodzicami lub bez, po leśnych drogach i duktach, spokojnie i wygodnie. 19,5 km trasa zaplanowana jest tak, aby każde dziecko powyżej 7 lat mogło pokonać ją samodzielnie, a młodsze w towarzystwie rodziców, bądź opiekunów w foteliku lub przyczepce. Rodzice, którzy chcą uczestniczyć w maratonie, dziecko mogą powierzyć organizatorom już od godz. 8:30, a odebrać po 15. Nad uczestnikami opiekę sprawować będą doświadczeni prowadzący i zamykający grupę oraz animatorzy gier i zabaw z Grupy Rowerowej 3miasto.

Wiosenna wędrówka przez Pojezierze Kaszubskie

Wiosenna wędrówka przez Pojezierze Kaszubskie

17 kwietnia 2019

Pojezierze Kaszubskie jak nietrudno domyślić się to obszar bogaty w przepiękne akweny: jeziora, liczne rzeki, torfowiska. Tym razem odwiedziliśmy północne rejony tego malowniczego dość mocno pofałdowanego obszaru, między miejscowościami: Sianowo i Mirachowo. Na trasie naszej wędrówki zapoznaliśmy się z ochronnym obszarem bagien i torfowisk, które należą do unikatowych miejsc nie tylko w skali regionu, ale także i Polski.

Relacja z Wiosennego Tułacza 2019

Relacja z Wiosennego Tułacza 2019

26 marca 2019

Wiosenny Tułacz to rajd na orientację po drogach i bezdrożach Pomorza. 33. edycja odbyła się w Swarożynie k./Starogardu Gdańskiego. Wystartować można było na trasie rowerowej bądź na jednej z czterech tras pieszych. Impreza odbywa się trzy razy w roku: na wiosnę, wczesnym latem i na jesieni.