• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Spadł z roweru, bo miał prawie 3 promile alkoholu

Ewelina Oleksy
19 czerwca 2022, godz. 13:00 
Opinie (144)
  • Pijanemu rowerzyście najwidoczniej było mało, bo wiózł ze sobą butelkę alkoholu.
  • Pijany spadł z roweru i leżał na chodniku, gdy na miejsce przyjechała straż.

Prawie 3 promile alkoholu miał rowerzysta, który - gdy przyjechała straż - leżał już na chodniku i był częściowo obnażony. Najwyraźniej jednak miał ochotę na więcej picia, bo w torbie rowerowej była jeszcze cała butelka whisky.Jeździsz na rowerze po spożyciu alkoholu?

Piłeś? Nie jedź. Tej zasady najwyraźniej nie wziął sobie do serca rowerzysta z Sopotu.

W sobotę, 18 czerwca, po godz. 19, dyżurny sopockiej Straży Miejskiej przyjął zgłoszenie o rowerzyście jadącym zygzakiem.

Pijany spadł z roweru i częściowo obnażony leżał na chodniku- Na miejscu okazało się, że kierowca roweru był tak pijany, że wywrócił się i częściowo obnażony leżał na chodniku. Amator wyskokowych trunków po przebadaniu przez ratowników medycznych, trafił do Pogotowia Socjalnego w Gdańsku. Sprawą zajmą się teraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie - informuje Straż Miejska.
Rowerzysta najwyraźniej miał jednak apetyt na więcej alkoholu. W torbie, przy bagażniku rowerowym, wiózł butelkę whisky.

Wysokie mandaty za jazdę po pijaku na rowerzeZa jazdę po pijaku na rowerze grożą wysokie mandaty. Przekonało się o tym ostatnio w Sopocie pewne małżeństwo, które wracało na dwóch kółkach z imprezy.

Czytaj też:

Kary za jazdę po alkoholu na rowerze za wysokie?Para została ukarana mandatami w wysokości w sumie 5 tys. zł (po 2,5 tys. zł "na głowę").

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (144)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

MTB Maraton Trąbki Wielkie

zawody / wyścigi

Rowermania 2022

festyn, zajęcia rekreacyjne

MTB Maraton Peplin

zawody / wyścigi

Znajdź trasę rowerową

Ogłoszenia polecane

Forum