• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Zamknięcie drogi rowerowej na al. Hallera

Joanna Karjalainen
15 maja 2022, godz. 06:00 
Opinie (49)
Naprawa nawierzchni drogi rowerowej będzie odbywać się na odcinku od Opery Bałtyckiej do wiaduktu na wysokości ul. Piramowicza (na zdjęciu). Naprawa nawierzchni drogi rowerowej będzie odbywać się na odcinku od Opery Bałtyckiej do wiaduktu na wysokości ul. Piramowicza (na zdjęciu).

Jutro, czyli w poniedziałek, 16 maja, rozpoczną się naprawy gwarancyjne na fragmencie drogi rowerowej wzdłuż al. Hallera w Gdańsku, od Opery BałtyckiejMapka do wiaduktu kolejowego na wysokości ul. PiramowiczaMapka. Prace potrwają do 25 maja i do tego czasu droga rowerowa będzie wyłączona z użytkowania.



Rowerzyści będą mogli poruszać się po równoległym chodniku, który na ten czas stanie się ciągiem pieszo-rowerowym. Prace na przejazdach rowerowych przez ulice Towarową i Trubadurów czasowo odbywać się będą przy zawężonej jezdni, połówkowo, jednak przejezdność dla rowerzystów ma zostać zachowana.

Przejazd rowerowy w centrum miasta już gotowy



Naprawa będzie wykonywana w ramach gwarancji, bez dodatkowego udziału środków miasta. Wykonawcą będzie firma WPRD Gravel.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (49)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorze Na Rowerze - wykłady plenerowe

wykład, warsztaty

Urodziny salonu rowerowego

dni otwarte

Pomorze Na Rowerze - wykłady plenerowe

wykład, warsztaty

Znajdź trasę rowerową

Ogłoszenia polecane

Forum