rowery

stat

Wyścig, który sprawdzi twoje płuca i nogę

Najnowsza technologia umożliwia wierne odwzorowanie nachylenia trasy.
Najnowsza technologia umożliwia wierne odwzorowanie nachylenia trasy. dre rowery

Wiosna już tuż-tuż, pierwsi śmiałkowie wychodzą już na rowery szosowe w poszukiwaniu wiatru we włosach, adrenaliny i endorfin. Pora powoli zacząć myśleć o planach na nadchodzący sezon, przygotować formę i... postraszyć rywali z lokalnego podwórka tym, co udało nam się wypracować w trakcie zimy.


Czy bierzesz udział w wyścigach na rowerze?

tak, regularnie 10%
od czasu do czasu 20%
nie, ale chcę spróbować 21%
nie i nie chcę 38%
rowery mnie nie interesują 11%
zakończona Łącznie głosów: 117

Dopiero co, bo tydzień temu, zakończyły się zmagania w ramach Shimano Elite Race 2019. 53 pasjonatów kolarstwa mierzyło się z 15-kilometrową trasą w Londynie, odwzorowaną i przeniesioną w tryb wirtualnej rzeczywistości. Śmiałkowie ścigali się na rowerach wpiętych w trenażer, a wygrywał ten, kto w wielkim finale dojechał do wirtualnej mety w najkrótszym czasie.

Przeczytaj także:

Kto nie zdążył wziąć udziału w rywalizacji w gdańskiej Wysepce, tego z pewnością ucieszy zapowiedź podobnego wyzwania organizowanego przez dre rowery w Gdańsku. dre rowery Wahoo Challenge to wyścig na wirtualnej trasie o długości około 10 kilometrów. Specyfika wysiłku sprawi, że nie będzie czasu na ziewanie ani ocieranie potu z czoła, a tego ostatniego może być sporo. Ciekawostką jest, że trenażer Wahoo używany w tym wyścigu posiada przystawkę do podjazdów, dzięki której sprzęt odwzoruje nie tylko obciążenie, lecz także fizyczne nachylenie terenu.

Krótka trasa wyścigu sprawi, że porządnie zmęczymy się, nie ruszając się nawet z miejsca.
Krótka trasa wyścigu sprawi, że porządnie zmęczymy się, nie ruszając się nawet z miejsca. dre rowery

ZgłoszeniaAby zgłosić się do rywalizacji, wystarczy zadzwonić do sklepu pod numer 579058624 lub wysłać zgłoszenie e-mailem na adres gdansk@drerowery.pl. Można zapisywać się na godziny pomiędzy 10 a 19 w dni powszednie oraz od 10 do 14 w soboty, począwszy od 18 lutego do 2 marca.

Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji godzinę na stanowisku rowerowym, aby móc spokojnie się rozgrzać i "wystygnąć" po wyścigu. Zalecane jest przyjście z własnym rowerem. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie pojedynczego przejazdu - rywalizacja nie dzieli się na eliminacje i finały. Warto dać z siebie wszystko i wykorzystać tę jedyną szansę! Najlepsze trójki w kategoriach mężczyzn i kobiet otrzymają bony podarunkowe do wykorzystania w sklepach dre rowery o wartości odpowiednio 300, 200 i 100 złotych. Wśród wszystkich uczestników zostanie także rozlosowany komputer treningowy Wahoo Elemnt Bolt oraz kilka drobniejszych upominków. Może się zatem okazać, że z najcenniejszą nagrodą wcale nie wyjdzie ten, kto był najmocniejszy na trasie, lecz ten, do którego uśmiechnęło się szczęście. Zupełnie jak w prawdziwym kolarstwie!
Masz dla nas temat? Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
A może przeżyłe(a)ś ciekawą przygodę, odkryłe(a)ś nową trasę? Napisz do nas: rowery@trojmiasto.pl.

Opinie (15) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »