• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rowerowe Przymorze

Przed nami wymarzony czas dla rowerzystów. I nie chodzi tylko o letnią sprzyjającą aurę, ale o rowerową akcję w Galerii Przymorze w Gdańsku! W dniach 24-26 czerwca (piątek-niedziela) w godzinach 12.00-18.00, centrum handlowe zamieni się w rowerową oazę, a miłośnicy dwóch kółek znajdą w nim wszystko, czego potrzebują. W programie m.in. serwis rowerowy i wyczynowe pokazy Flying Bikes.

lip 9

sobota, godz. 15:00 - 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 10

niedziela, godz. 12:00 - 00:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
To już kolejna akcja gdańskiej galerii, związana z dbaniem o środowisko oraz zdrowie i aktywność fizyczną. Rower jest dla wielu osób ulubioną formą sportu, a jednocześnie rozrywki i przyjemnego spędzania czasu, często w grupie bliskich i przyjaciół. Jazda na dwóch kółkach to też świetna opcja na dojazd do pracy czy szkoły, pozwalająca na odstawienie samochodu lub komunikacji miejskiej. A dodatkowo, przy sprzyjającej pogodzie, stanowi najlepszy przepis na wyzwolenie endorfin i energii. Planując wydarzenia i dodatkowe atrakcje dla gości odwiedzających nasze centrum, staramy się jak najlepiej wpisać we współczesne trendy oraz potrzeby lokalnego środowiska. Rower to świetna opcja, łącząca sport, zabawę, rozrywkę. Zachęcamy do jak najczęstszego przesiadania się na dwa kółka.

Galeria Przymorze ma idealną lokalizację na bazę wypadową do rowerowych wycieczek, nad morze czy do parku, a sieć gdańskich ścieżek rowerowych stale się rozwija. Akcja rowerowa w najbliższy weekend wpisuje się też w naszą strategię, w której kluczową rolę pełni przyjazny charakter centrum i wydarzenia skupiające naszą lokalną społeczność - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Jakie atrakcje przygotowano w ramach akcji? Na gości czeka m.in.:
- SERWIS ROWEROWY - możliwość dokonania drobnych napraw rowerów w zakresie np. regulacji przerzutek, prawidłowego ustawienia czy dopompowania kół. Serwis rowerowy jest bezpłatny, a do skorzystania z niego nie jest wymagany paragon.
- STREFA OZDÓB - możliwość przyozdobienia roweru, a także innego ekologicznego środka transportu.
- KĄCIK KREATYWNY DLA DZIECI - rowerowy motyw w twórczej zabawie.
- MINI TOR PRZESZKÓD - frajda dla najmłodszych uczestników, możliwość pokonywania przeszkód na trójkołowych rowerkach, a żeby było jeszcze fajniej - przewidziano drobne upominki!
- POKAZY WYCZYNOWE - udział gości specjalnych, czyli Flying Bikes z Gdańska, którzy zaprezentują prawdziwe rowerowe wyczyny. Grupę rowerzystów połączyło zamiłowanie do trialu rowerowego, czyli widowiskowego kolarstwa. Od ponad dekady wspólnie trenują akrobacje rowerowe, angażują się w imprezy okolicznościowe i akcje charytatywne. Pokazy Flying Bikes odbędą się w niedzielę 26 czerwca, o godzinie 14.00 oraz 16.00.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »