rowery

stat

Przejazd rowerowy dla Jana Pawła II; edycja 5

Rowerzyści dojechali pod pomnik Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie.Rowerzyści również postanowili uczcić piątą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. 2 kwietnia spotkaliśmy się, by późnym popołudniem zorganizować krótki, wieczorny przejazd po Gdańsku z kulminacją na wieczornej modlitwie przy pomniku Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie.Tym razem było nas znacznie mniej niż w zeszłym roku, czy dwa lata temu. Prawdopodobnie tak mała liczba zainteresowanych wyniknęła z bliskości Świąt Wielkanocnych, do których każdy z nas zaczął się przygotowywać. Wiele osób już w czwartek wyjechało do swoich rodzin. Nie przeszkodziło to jednak w sprawnym zorganizowaniu przejzdu.

Skąd pomysł na taki przejazd?
Janowi Pawłowi II, tak jak i nam, sport był bliski. Swego czasu również jeździł na rowerze, dlatego zorganizowanie przejazdu rowerowego jest według nas odpowiednim sposobem na uczczenie pamięci o naszym Ojcu Świętym.

Podziękowania:
Przede wszystkim dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie oraz zgranie w czasie przejazdu. Wielkie podziękowania również tym, którzy przyczynili się do poprowadzenia peletonu.

Organizatorzy: Grupa Rowerowa 3miasto

Dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych

O naszych inicjatywach, rajdach i wycieczkach dowiesz się regularnie odwiedzając naszą stronę internetową lub wpisując się na listę sympatyków. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany co organizujemy, napisz do nas e-mail: gr3miasto@gmail.com
Masz dla nas temat? Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
A może przeżyłe(a)ś ciekawą przygodę, odkryłe(a)ś nową trasę? Napisz do nas: rowery@trojmiasto.pl.

Opinie (27) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »