rowery

stat

Odłożyli rowerki przy wiacie śmietnikowej, po chwili już ich nie było

artykuł czytelnika

Dwóch chłopców podczas zabawy na jednym z gdańskich osiedli odłożyło na chwilę swoje rowerki przy wiacie śmietnikowej, niestety po kilku chwilach ślad po nich zaginął. - Ktoś pewnie pomyślał, że je wyrzucono i zabrał. Dzieci jednak wierzą, że to tylko pomyłka i są dobrzy ludzie, którzy po prostu je zwrócą - pisze ciocia chłopców.



Do naszej redakcji dotarł list, który przesłała Aneta, ciocia dwóch chłopców z Gdańska. 6- i 7-latek bawili się w piątek przy ul. Guderskiego 36,38,40,42 w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska, kiedy zaginęły ich rowerki.

- Podczas szaleństw i wygłupów z innymi dziećmi zostawiliśmy nasze ukochane rowerki oparte o wiatę śmietnikową na osiedlu. Niestety gdy wróciliśmy po nie, okazało się, że już ich nie ma. Podejrzewamy, że stało się to między godziną 17 a 19 tego dnia. Mija kolejny dzień, a zguba nadal się nie znalazła. Nasi rodzice wywiesili wszędzie kartki z informacją o zaginięciu naszych rowerów, ale nikt się nie odzywa - opowiadają dzieci.
Chłopcy i ich rodzice liczą, że ktoś po prostu pomyślał, że rowerki są do wyrzucenia i dlatego je zabrał, a kiedy usłyszy prawdziwą historię, zguby wrócą do właścicieli.

- Jest nam tak bardzo przykro. Prosimy, pomóżcie nam znaleźć rowery ze zdjęcia. Najważniejsze dla nas, by się znalazły, bo nie mamy na czym jeździć - apelują dzieci.
Masz dla nas temat? Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
A może przeżyłe(a)ś ciekawą przygodę, odkryłe(a)ś nową trasę? Napisz do nas: rowery@trojmiasto.pl.
Co Cię gryzie - artykuł czytelnika to rubryka redagowana przez czytelników, zawierająca ich spostrzeżenia na temat otaczającej nas trójmiejskiej rzeczywistości. Wbrew nazwie nie wszystkie refleksje mają charakter narzekania. Jeśli coś cię gryzie opisz to i zobacz co inni myślą o sprawie.

Opinie (134) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »