• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowy sklep Wysepki już 6.11. Do wygrania rower górski, rabaty dla każdego

3 listopada 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Na wszystkich, którzy zrobią zakupy w dniach 6-13 listopada, czekają rabaty -15 proc. na cały asortyment marki Kross. Na wszystkich, którzy zrobią zakupy w dniach 6-13 listopada, czekają rabaty -15 proc. na cały asortyment marki Kross.

Pierwszy w Polsce monobrandowy sklep rowerowy marki Kross otworzy się już w najbliższą sobotę, 6 listopada, w Gdańsku. Aż do piątku, 5 listopada, do końca dnia wszyscy chętni będą mieli okazję do wygrania roweru górskiego o wartości 2499 zł. Na wszystkich czekają też atrakcyjne rabaty na cały asortyment marki.Nowy salon znanej i lubianej w środowisku rowerowym Wysepki będzie oferował wyłącznie asortyment polskiej marki rowerowej Kross. Będzie to pierwszy w Polsce sklep monobrandowy specjalizujący się właśnie w produktach Kross.

Sklep będzie znajdował się w Centrum Handlowym Familia przy al. Grunwaldzkiej 471Mapka, niedaleko przystanku SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet. Wielkie otwarcie zaplanowano już na najbliższą sobotę, 6 listopada, na godzinę 10.

Konkurs z cennymi nagrodamiNa wszystkich, którzy między 25 października a 5 listopada włącznie zrobią sobie radosne zdjęcie przed nowym sklepem Kross w Gdańsku, czeka możliwość wygrania cennych nagród. Zdjęcie należy wkleić pod postem konkursowym na fanpage'u Wysepka na Facebooku. W konkursie zostaną nagrodzone trzy osoby, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone w sobotę, 6 listopada, o godz. 10 na fanpage'u organizatora.

Warto wziąć udział w zabawie. Nagrodą za 1. miejsce będzie bowiem rower górski marki Kross o wartości 2499 zł. Laureat z 2. miejsca otrzyma kask marki Abus o wartości 699.99 zł, a z 3. - licznik rowerowy marki Kross o wartości 125.99 zł. Ze szczegółami i regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie organizatora.Na rowerach marki Kross jeździ Maja Włoszczowska, dwukrotna medalistka olimpijska. Na rowerach marki Kross jeździ Maja Włoszczowska, dwukrotna medalistka olimpijska.

Atrakcyjne rabaty dla wszystkichTo jednak nie koniec atrakcji. Przez cały tydzień, od 6 do 13 listopada, wszyscy klienci sklepu, zarówno stacjonarnego, jak i internetowego, mogą skorzystać z 15-procentowego rabatu na cały asortyment marki, łącznie z rowerami. Przy zakupach online na wysepka.pl wystarczy wpisać kod rabatowy: #kross15.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz w soboty w godzinach 10-15. W asortymencie będzie można znaleźć, oprócz rowerów, także odzież kolarską i wszelkie akcesoria dla jednośladu i rowerzysty. Na miejscu będzie również działał serwis rowerów Kross.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Otwarcie sklepu rowerowego Kross (4 opinie)

(4 opinie)
dni otwarte

Miejsca

 

Wydarzenia

Rowerowy Potop AZS

659 zł
rajd / wędrówka

Rowerowy Potop AZS

659 zł
rajd / wędrówka

Rowerowy Potop AZS

659 zł
rajd / wędrówka

Znajdź trasę rowerową

Forum