stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowy Alleycat

Mikołajkowy Alleycat to wydarzenie sportowo-zapoznawcze, zorganizowane w dobrym celu. Tym razem zbieramy na rehabilitację Tomka Kaczmarka.

Już drugi raz jednoczymy środowiska rowerowe i spotykamy się by pomagać dlatego szykujcie maszyny i portfele.

Tym razem jedziemy dla Tomka Kaczmarka - pasjonata rowerów jak my, kuriera rowerowego, kolarza, ultramaratończyka, który podczas przygotowań do Tatra Road Race uległ poważnemu wypadkowi. Przed Tomkiem długa i wymagająca rehabilitacja - wesprzyjmy go razem.

Alleycat to wydarzenie rowerowe, które od uczestników wymaga nie tylko sprawności fizycznej ale również umiejętności posługiwania się mapą i orientacji w mieście. Uczestnicy na starcie otrzymują listę punktów do których muszą dotrzeć oraz informacje w jaki sposób je zaliczyć (na punktach mogą się pojawić np. zadania bądź jakieś elementy do odszukania). Weźcie koniecznie ze sobą długopis oraz mapę (może być w telefonie). To jaką trasę obierzesz zależy od Ciebie, kto pierwszy ten lepszy. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność - pamiętajcie o oświetleniu, kaskach, odpowiednim ubraniu i zdrowym rozsądku ;)

Wpisowe za udział w alleycatcie - minimum 10 zł do puszki dla Tomka - całość kwoty zostanie przekazana na jego leczenie i rehabilitację. Zachęcamy do szczodrego wypełniania naszych puszek.

Nie przewidujemy kategorii w tym evencie w związku z czym każdy może być pierwszy w swojej własnej kategorii!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »