rowery

stat

Kolarskie Mistrzostwa Polski amatorów w Sopocie

Rywalizacja w Family Cup przebiegać będzie na dystansach od 1,5 km do 20 km.
Rywalizacja w Family Cup przebiegać będzie na dystansach od 1,5 km do 20 km. fot. Piotr Pancikiewicz

W sobotę MOSiR Sopot zaprasza do udziału w amatorskich mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim Family Cup 2017. Rywalizacja odbędzie się na dystansach od 1,5 do 20 km. Początek zawodów o godz. 11. Wpisowe wynosi 15 zł. Do piątku można zapisywać się przez internet i w siedzibie MOSiR zobacz na mapie Sopotu, a w dniu zawodów do godz. 10:30 na miejscu przy Operze Leśnej zobacz na mapie Sopotu.Amatorskie mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim w tym roku rozgrywane są po raz 22. Do finału, który odbędzie się 2 września w Kielcach, można dostać się poprzez jedną z szesnastu eliminacji rozgrywanych w całej Polsce. Jedna z nich w sobotę odbędzie się w Sopocie.

TUTAJ SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN ZAWODÓW

Zawody rozgrywane będą w konkurencji cross country (wyścig terenowy) na trzech dystansach w czternastu kategoriach wiekowych oraz klasyfikacji rodzinnej. 500-metrowa trasa przeznaczona będzie dla dzieci od 7. do 10. roku życia. Z dystansem 1650 m zmierzą się młodziczki i młodzicy (roczniki 2003-2006), natomiast starsi uczestnicy pokonają 4250 metrów. Wyścigi będą rozgrywane na trzech różnych pętlach: 500 m, 1650 m i 4250 m.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są przez internet oraz w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie przy ul. Bitwy pod Płowcami 67 C do piątku w godz. 8 - 14:30. Swój udział zgłosić będzie można także na miejscu w dniu zawodów od godz. 9 do 10:30. Wpisowe wynosi 15 zł, a kaucja za chip to 50 zł lub pozostawienie dowodu tożsamości.

Zgłoś się do FAMILY CUP 2017

Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na parkingu przy Operze Leśnej ul. Moniuszki, starty poszczególnych kategorii od godz. 11. Na wszystkich uczestników czeka gorący posiłek, a za miejsca na podium w 14 kategoriach wiekowych i klasyfikacji rodzinnej przewidziane są puchary. Startować można wyłącznie w kasku.

Trasy zawodów Family Cup 2017.
Trasy zawodów Family Cup 2017.
Też przeżyłeś ciekawą przygodę, odkryłe(a)ś nową trasę?
Podziel się wrażeniami z innymi, napisz do nas: rowery@trojmiasto.pl.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »