stat
Impreza już się odbyła

Cyklo Kartuzy

  • niedziela, 12 września 2021
  • Lokalizacja
    Kartuzy
  • Bilety
    130 - 140

CYKLO Kartuzy, to wyścig kolarski dla amatorów, który rozegra się na przepięknych i wymagających trasach Kaszub. Miasto Kartuzy już po raz 5 będą nas gościć w Stolicy Kaszub na zakończenie sezonu z CYKLO.

Relacja z imprezy

Wyścig rozgrywany będzie na 20,5km pętli pokonywanej 2-krotnie lub 4-krotnie. Dystans uczestnicy mogą wybrać przed startem do wyścigu. Świeżo wyremontowana droga i idealny asfalt położony m.in. na odcinku Kartuzy - Prokowo, czy Hopy - Grzybno sprzyja szybkiemu i bezpiecznemu ściganiu - tak bez wątpienia będzie!

Trasa nie obfituje w duże podjazdy, jest jednak kwintesencją kaszubskich terenów, czyli pagórkowaty teren, na którym może powiać dosyć mocny wiatr czynią z imprezy w Kartuzach świetną okazję do sprawdzenia siebie na tle innych. Wyścig oczywiście rozgrywany jest przy zamkniętym ruchu drogowym i zabezpieczonej trasie.

Dzięki wyremontowanej drodze - wracamy do trasy z przed 2 sezonów, czyli dojeżdżamy do miejscowości Hopy, gdzie na rondzie skręcamy w prawo.

Drugą nowością to skorygowana trasa w samych Kartuzach, tu dzięki współpracy z Samorządem Miasta Kartuzy oraz Policją udało się wypracować trasę, które będzie z znacznie mniejszy stopniu ingerowała w ruch drogowy. Zaraz za wiaduktem skręcamy w ul. Słoneczną, następnie jedziemy ulicami Sambora - Przy Rzeźni - Majkowskiego.

Zapowiada się mocne, szosowe ściganie na kaszubskim klasyku!

Zapisy i odbiór pakietów możliwe także w sobotę przed wyścigiem:
Sobota:
Sklep Rowerowe Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 3D, Gdańsk 10:30 - 12:30
Niedziela:
Biuro Zawodów bezpośrednio przed zawodami - Kartuzy, Park Solidarności

Zapisy (do środy, do północy) - https://elektronicznezapisy.pl/event/6034/clients.html

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

wydarzenia - imprezy i szkolenia

+ dodaj

Porady rowerowe

zobacz więcej »

Szlaki rowerowe

Znajdź trasę rowerową

Turystyka rowerowa

zobacz więcej »